درباره چاپلینو

ما عاشق عکس و عکاسی هستیم، عکسایی که هزاران حرف و لحظه را در خود دارند،برای همین قدر تصاویر، لحظات و خاطرات را می دانیم.

بخش اعظمی از این لحظات و خاطرات ما اما در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی محصور و زندانی شده است.

پس تصمیم گرفتیم تا سرویسی را طراحی کنیم که براحتی خاطرات خود را از این دنیای مجازی به زندگی خود آورده و ماندگار کنیم.

چاپلینو بهترین همراه شما در نگهداری خاطراتتان باشد. در چاپلینو خاطرات مهم است زیرا خاطرات را بخش مهمی از وجود انسان ها می دانیم، ما تصاویر شما را از دنیای مجازی رها ساخته و در زندگی واقعی شما ماندگار میکنیم.

ماموریت ما چیست؟

ما عاشق شما هستیم و برای گسترش فرهنگ هدیه دادن بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۷، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش خلاقیت در تولید هدیه و کادو و محصولات با کیفیت بالا تلاش کرده ایم.

موسس سایت :

سایت چاپلینو توسط سیدصدرالدین موسوی مقدم  با هدف خدمتگذاری به مردم ایران در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد .

چشم انداز چاپلینو :

هدف ما، افزایش حداکثری رضایت در کاربران اینترنتی در خرید هدیه به صورت آنلاین است.

ارزش های چاپلینو:

اخلاق حرفه‌ای
روحیه بالا
مشتری مداری

شما کافیست یکی از محصولات ما را به همراه تصاویر انتخابی خودتان از گالری موبایل، رایانه و یا اینستاگرام انتخاب و سفارشتان را درب منزل تحویل بگیرید. در چاپلینو تلاش داریم تا هر چند وقت، با محصولی جدید و دوست داشتنی دایره انتخاب شما را وسیعتر کنیم.

 

ما در ابتدای مسیریم، طی نمودن این مسیر تنها با همراهی شما ممکن است، پس لطفاً با ما در ارتباط باشید و هر زمان که دوست داشتید به ما بر روی info[at]chaplino[dot]ir ایمیل بزنید. مطمئن باشید همیشه منتظر دریافت پیام های شما هستیم.